M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

1987 MEZUNLARI ARABAŞI ETKİNLİĞİ GECESİNDE DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDIKaraman Ticaret Lisesi’nin 1987 Dönem mezunları 33 yıl aradan sonra bir araya geldi, muhteşem gecede duygu dolu anlar yaşandı.
Karaman Ticaret Lisesinin 1987 yılı mezunları Grand Hotel Karaman’da buluştu. Karaman Ticaret Lisesinde Emekli olan halen görev yapan 12 Öğretmen de katıldı.
Karaman Ticaret Lisesi mezunlarından Rıfat KARAULU sosyal medya aracılığıyla ulaştığı mezunları ve öğretmenleri 33 yıl aradan sonra akşam Arabaşı Etkinliği Gecesinde hasret giderdi.
50 kişiyi bulan ve bazılarının Türkiye’nin çeşitli İl’lerinden, Eskimeyen dostlukların bir araya geldiği buluşmada konuşan Rıfat KARAULU Sıra Arkadaşlarıyla ve kıymetli Öğretmenleriyle bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. KARAULU “Aradan 33 yıl geçmesine rağmen birbirimize olan sevgimizden, saygımızdan bir şey eksilmemiş. Çok duygusal ve mutlu anlar yaşıyoruz. Tabi bazı arkadaşlarımız yaşamını yitirdi. Onları da rahmetle anıyoruz.
Karaman Ticaret Lisesi 1987 mezunları olarak, birlik ve beraberliği maddi ve manevi bütünüyle yarınlara taşımak amacıyla, mezunlar buluşmalarının ilk’ini düzenlediğimiz bu özel ve müstesna günümüzde. Görüyorum ki; salonda mezunlarımızın birçoğu var. Çok mutluyum ve gururluyum. Çok büyük bir aileyiz, büyük bir enerjiye sahibiz. Bu günlere gelmemize vesile olan değerli öğretmenlerimiz aramızda. Birliktelik bağının daha da güçlendiğine inanıyorum Katılımları ile bizleri onurlandıran değerli hocalarımıza bizlere bu mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Bir vefa örneği göstererek gelen tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.” dedi.
KARAULU konuşmasının ardından, katılımcı konuklar Tek Tek söz aldı kendilerini tanıttılar. 1987 mezunları olarak bizlerin Diplomaların'da imzası bulunan, 1975 Ticaret mezunu Aynı Zaman da Okul Müdürümüz Halil İbrahim İNCEKARA okul hatıralarını anlatan bir konuşma yaptı. Etkinliğin daha da genişletilmesi temennisinde bulundu.
Ahievran( Mtal) Ticaret Lisesi Müdürümüz Muhammet Ali FATİH Okul ile şu anki ilk 1987 Mezunlarımız la buluşmamız bizi heyecanlandırdı. Arkamızda bir gücün olduğunu gördük. Dedi.    Önceki Dönem Müdürümüz Zühtü KAHRAMAN da Anlamlı bir konuşma yaptı. Belediye Meclis Başkanı Mustafa KARAARDIÇ  Türk sanat Müzikisinden Eski dostlar eserinden bir ziyafet sundu. Konuklara etkinlikleri teşvik edici bir konuşma yaptı.
Anıların konuşulduğu gecede lise dönemine ait fotoğraflardan hazırlanan slayt gösterisi sırasında hüzün, sevinç ve duygu dolu anlar yaşandı.
Öğretmenlere plaket verildiği gece toplu fotoğraf çekiminin ardından, Yurtdışında bulunan Mezunlarımız la Canlı yayın konuğu oldular. Görüntülü bağlantının ardından katılımcılara gecenin anısına katılım belgesi verildi.
Buluşmamıza katılmak isteyip de çeşitli sebeplerle katılamayan arkadaşlarımıza ve hocalarımıza da buradan sevgi ve saygılarımızı gönderiyoruz. 
Tertip Komitesi 
Rıfat Karaulu
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com