M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ALİ HOCA KARAMAN ASKF HEYETİNİ KABUL ETTİKaraman ASKF Başkanı ve Yönetimi MHP Genel Başkan Baş Danışmanı Dr. Ali Güler’i ziyaret etti.
Karaman ASKF Başkanı Yaşar Çalışkan Başkan Yardımcısı Gökşen Sade, Genel Sekreter Polat Kılınç ve TFF İl Temsilcisi Ferhat Koç, Milliyetçi Hareket Parti Genel Başkan Baş Danışmanı Dr. Ali Güler’i MHP Genel Merkezinde ziyaret ederek Karaman Amatör Spor kulüpleri hakkında bilgi paylaştı. Karaman’da bulunan Amatör takımların durumları ve sporcuların gelişimi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan ASKF Başkanı Yaşar Çalışkan; “Karaman’da spor adına güzel gelişmeler olmaya başladı. ASKF Yönetimimiz ile birlikte tüm branşlarda gençlerimize spor yaptırmak için projelerimiz devam ediyor. Orta vadede iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz. Ankara’da önemli görevlerde bulunan Karamanlı hemşerilerimizden de Karamanda spor yapılmasına vesile olan Amatör Kulüplerimize destek bekliyoruz.” diyerek aynı zamanda Kazımkarabekirli olan Dr. Ali Güler’i devam eden amatör lig maçlarını izlemeye davet etti.
MHP Genel Başkan Başdanışmanı Dr. Ali Güler, Yeni seçilen ASKF Yönetiminin ziyaretinden çok memnun olduğunu belirterek; “Karaman’ın en büyük STKlarından biri olan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun faaliyetlerini memnuniyetle takip ediyoruz. Ankarada bulunan Ankara Karamanlılar Derneği olarak Karamanlı hemşerilerimizin Ankara’ya geldikleri zaman bir evlerinin olduğunu hissetmesi için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Derneğimiz çatısı altında Karamanda spora destek vermek için işadamlarımız ile bir program yaparak Amatör Kulüplerimize nasıl destek sağlayabiliriz bunun formüllerini arayacağız. Karaman’da Gençlerimizi spora yönlendirerek kötü alışkanlıklardan korumak için elele verip birlikte projeler üreteceğiz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.” dedi. 
MHP Genel Merkezinde Dr. Ali Güler’i ziyaret eden Karaman ASKF Başkanı Yaşar Çalışkan, Başkan Yardımcısı Gökşen Sade, Genel Sekreter Polat Kılınç ve TFF İl Temsilcisi Ferhat Koç Ali Hocaya Karaman Kalesinin fotoğrafını olan tablo hediye ettiler. Dr. Güler; “Bu fotoğrafı odamın en güzel yerine asacağım, bu tabloya bakarak Karaman özlemimizi bir nebze de olsa gidermiş oluruz.” diyerek teşekkür etti.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com