M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AYRANCI BELEDİYESİ YENİ HİZMET BİNASI İÇİN KOLLARI SIVADIAyrancı Belediyesi’ne ait yeni hizmet binası yapım işinin ihalesi yapıldı. Yıkım işinin ardından inşaatı başlayacak olan binanın 6 ayda tamamlanması bekleniyor.
Mevcut belediye hizmet binasının günümüz ihtiyaçlarına cevap veremediğini söyleyen Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, ‘’Geçtiğimiz dönem 2020 yılı hedeflerimizi hazırlarken belediyemize yeni bir hizmet binası yapılması kararı alarak süreci başlatmıştık. Yeni yıl ile birlikte ihalesini yaptığımız belediye hizmet binası projesi kapsamında, her birimin aktif ve etkin görev yapabileceği uygun çalışma ortamları olacak’’ dedi.
Çağın gerektirdiği tüm donanımlara sahip bir hizmet binası projelendirdiklerini söyleyen Başkan Büyükkarcı açıklamasında; ‘’Kamu hizmetine yönelik bütün standartların düşünüldüğü proje, bodrum ve üzerine 2 kat şeklinde yapılacak. 180 günde tamamlanmasını beklediğimiz hizmet binasının ön kısmı meydan olacak. Hemşerilerimizden talep edenlere ücretsiz sıcak yemek yardımı yaptığımız aşevimiz, 1230 metrekare kapalı alana sahip yeni hizmet binamızda yer alacak.
Öte yandan ilçedeki işsiz hemşerilerimizin niteliklerini geliştirip istihdam edilmelerinin önünü açmak üzere 2 adet meslek edindirme merkezi de bu yeni hizmet binasında faaliyete geçirilecek. Ayrıca ilçemizde üretilen; obruk peyniri, yoğurt, kiraz ve kuru kayısı gibi birçok ürünün teşhir ve satışının yapılabileceği ‘Yöresel ürünler satış’ bölümü de hizmet binamızda bulunacak. 1 milyon 222 bin TL+KDV şeklinde ihalesini tamamladığımız projenin daha modern, daha hızlı ve daha kapsamlı hizmetin merkezi olacağını düşünüyoruz. Ayrancılı hemşerilerime hayırlı olsun’’ diye konuştu.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com