M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ERSEV YARDIM KAMPANYASINI 8 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİ BAŞLATTIElazığ ve Malatya'daki deprem mağdurları için ERSEV tarafından başlatmış olan yardım kampanyasında yardımlar son hız devam ediyor. Yardım toplama kampanyası 30 Ocak 2020 günü akşam saatlerine kadar devam edecek.  
Ermenek ilçesi, Aşağı Çağlar Köyünde 8 yaşındaki Zahide Buğlem adlı öğrencinin biriktirdiği harçlıklarını köy muhtarına getirerek teslim etmiş ve yardım listesine kendi adını yazarak kampanyayı başlatmıştır.
Zahide Buğlem’in Elazığ ve Malatya'daki deprem mağdurları için yaptığı yardımın duyulmasıyla vatandaşlardan kampanyaya ilginin daha da artığını söyleyen köy muhtarı Mehmet Ayan, hemşehrilerine teşekkür ederek, kampanyanın Perşembe akşamına kadar süreceğini belirtti.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

3 yorum:

  1. Hikmet Topbaş: Ne gül bir davranış.

    YanıtlayınSil
  2. Zahide Buğlem'in örnek davranışı dolayısıyla tebrik ederiz. Allah yaptığı yardımların hayrını kabul etsin, mağdur vatandaşarımızın yaralarına merhem olsun inşallah.

    YanıtlayınSil

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com