M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İÇİMİ SIZLATAN MESAJ

Bu mesajı rahmetli Fikret ÜNLÜ geçen yıl 18 Temmuz günü facebook sayfasında dostları ile paylaştı. Bu paylaşımdan 184 gün sonra 18 Şubat 2019 günü İstanbul’da Allah’ın rahmetine kavuştu. Mesajında, kendisinin sağlığını ihmal ettiğini ve dostlarının bu konuda çok duyarlı olması gerektiğini, ihmalin soruna çözüm olmadığını, sağlığımızı koruma açısından çok dikkatli olmamız gerektiğini ve ihmalkâr davranmanın çok geç olduğu tavsiyesinde bulunduğu gibi dostlarına veda gibi bir mesaj verdiğini de anlıyoruz.

Rahmetli Fikret ÜNLÜ, o kış kıyamet gününde, vasiyeti üzerine doğduğu topraklara Balkusan’a  Karamanoğlu Mehmet Bey’in türbesinin  yanı başına 22 Şubat 2019 tarihinde  defni yapıldı.
Şimdi ölümünün birinci yılında 18 Şubat günü, 1700 rakımlı Balkusan’da mezarı başında saat 10.00’da anılacak. Organizeyi Karamanoğlu Mehmet Bey Dil ve Kültür Derneği Başkanı Habip Çalışkan Bey yapıyor. Mezarı başında yapılacak konuşmalardan sonra, dini vecibeler  yerine  getirilecek ve bir hoca tarafından Kur’an okunup  dua edilecektir. Taşeli Yöresi Belediye Başkanları başkanlarımız bu anma törenlerinden haberleri var.  
Fikret Bey adına Ermenek merkezde ve Güneyyurt merkez camilerinde mevlit okunup dua edilecektir.
Öğrendiğimiz bilgilere göre, Ermenek Belediye Başkanımız Atilla Zorlu, Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet Arı, Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek Sarıveliler Belediye Başkanı Halil Kulak, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel beylerin anma törenine katılacağı ve bilgileri dâhilinde olduğu biliniyor.
İlimiz Karaman merkez ve köylerinde çok sevilen rahmetli Fikret ÜNLÜ’nün anma törenine, il merkezinden de siyasi parti temsilcilerimizin il yönetiminin katılacağı beklentisi var.
Anma töreninin bitiminde, iklim koşuları da dikkate alınarak katılımcılara çorba ikramında bulunulacak.
Ölümünün birinci yıldönümünde, büyük eserlerde ve başarılarda imzası olan Fikret ÜNLÜ’yü rahmetle anıyoruz. Ruhu şad olsun. 30.01.2020
Hasan ŞİMŞEK


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

1 yorum:

  1. Saygıdeğer rahmetli abimiz Sayın Fikret ÜNLÜ Beyefendiye Rabbim (cc) gani gani rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun. Taşeli yöresine yaptığı/yaptırdığı hizmetlere pek çok teşekkür ederim. Kendisini şükranla anıyorum. Ayrıca Sayın Hasan ŞİMŞEK Beyefendiye de 41 kere teşekkür ederim. Şerafettin GÜÇ

    YanıtlayınSil

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com