M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İDLİP’E TÜRK KIZILAY DERNEĞİ KARAMAN ŞUBESİNDEN YARDIM TIRI


Türk Kızılay Derneği Karaman  Şube Başkanı Adem KÜÇÜKYARMA yaptığı açıklamada ; Son 45 gündür insan ızdırabının en çok hissedildiği  yerlerden biri olan İdlip Karamana sadece 530 km uzaklıkta olup aynı hastanenin 7 defa bombalandığına şahit oluyoruz. Bunun anlamı İdlip halkına özellikle de İdlip’in masumlarına yaşama hakkı tanınmıyor. Hava bombardımanlarında bir bebeğin enkaz altında bırakan anne defin işlemlerini yapamadan diğer bebeğini kurtarabilmek için Türkiye ‘ye doğru harekete geçiyor.  Bu telafi edilemeyecek çok büyük bir travma. Hayatlarının en zor anlarını yaşayan bu masum insanlara destek olalım.  İdlip' teki bu kara bulutları beraber dağıtalım.   Belki daha fazla masumun, bebeğin ölmesini engelleyebiliriz. Türk Kızılay Derneği Karaman Şubesi tarafından tedarik edilen 1 tır insanı yardım malzemesi   Türk Kızılay Derneği Karaman Şubesi önünden yapılan dualarla birlikte uğurlandı.  Yardım tırının oluşturulmasında emeği olan bütün hayırseverlerden Allah razı olsun.
Programımıza katılım sağlayan Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri , Göç Hizmetleri Müdürü Ahmet Öner, Karaman İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun , Karaman  İHH İl Başkanı Raşit Bayrak ve  Türk Kızılay Derneği Şube Yönetimine katılımlarından dolayı teşekkür ederim.
Sizlerde ayni ve nakdi bağışlarınızla  çalışmalarımıza destek verebilir, bir insana yardım eli uzatabilirsiniz. Tüm GSM  operatörleri üzerinden 2868 ‘ e HİLAL “  yazıp mesaj (SMS ) yollayarak da 10 TL Bağışta bulunabilirsiniz.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com