M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI


2020 yılının ilk il müdürleri toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Valilik Toplantı Salonunda  yapılan ve gündemde yer alan “basın açıklamaları, genel teftiş, toplantılar, kurumların e-yazışma sistemine gelen yazılarını yetkili makamlara ve kurumlara ulaştırması, CİMER’den gelen başvuruların kurumlarınca değerlendirilmesi, bağımlılıkla mücadele, kadına yönelik şiddetin önlenmesi, kurumlar arası iletişim ve koordinasyon, 2020 yılı yatırımlarının takibi ile kurumların proje faaliyetlerinin işbirliği ve eşgüdüm içerisinde yapılması” konuları görüşüldü.
 
2020 yılının ilk il müdürleri toplantısının hayırlara vesile olması dilekleriyle söze başlayan Vali Fahri Meral, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) yapılan başvuruların kurumlarınca değerlendirilerek başvuruların titizlikle takip edilmesi konusunda uyarılarda bulunarak, kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda 2019 yılının son ayında yayınlanan eylem planında, kurumların ocak ayı itibariyle kendileriyle ilgili eylem planında yer alan görevlerin yerine getirileceğini ve çalışmalarına başlayacağını ifade etti.
 
Kurum müdürlerinden kurumlarının kendi görev alanıyla ilgili yaşanacak sıkıntılara anında müdahale edilerek yerinde ve zamanında çözülmesini isteyen Vali Fahri Meral, tüm kurumlardan devletin kendilerine verdiği yetki ve imkânlarla vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü ve ihtiyaçlarının hiyerarşik bir bütünlük içerisinde giderilmesi noktasında gereken çalışmaların titizlikle yürütülmesini söyledi.
 
Toplantıda, hizmet kalitesinin artırılması iş ve işlemlerin etkin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi için kurumlar arası koordinasyonun sağlanmasına vurgu yapan Vali Meral,  2020 yılında yatırımların, yatırımcı kurumların il müdürleri tarafından titizlikle takip edilmesi konusunda uyarılarda bulundu.
 
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından kurum müdürlerinden söz almak isteyenleri sırasıyla dinleyen Vali Fahri Meral, katılımlarından dolayı katılımcılara teşekkür etti. 
 
06 Ocak 2020 Pazartesi günü valilik toplantı salonunda il müdürlerinin katıldığı toplantı, görüş ve temennilerin ardından sona erdi.
 
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com