M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN SOĞUK HAVALARA KARŞI UYARILDI


Karaman Belediyesi, aşırı soğuk ve kuvvetli buzlanmaya karşı vatandaşları önlem almaları konusunda uyardı.
Hafta sonu hava sıcaklığının -7 dereceye kadar düşeceğini belirten Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, vatandaşların aşınmış ve kar lastiği olmadan trafiğe çıkmamalarını, aşırı hızdan kaçınmalarını ve toplum ulaşım araçlarını kullanmalarını istedi. Ayrıca Başkan Kalaycı, su sayaçlarında donmalar olabileceğini ifade ederek, gerekli önlemlerin alınması konusunda da vatandaşları uyardı.
Buzlanmaya karşı belediye ekiplerinin 24 saat hizmet vermeye devam edeceğini ifade eden Başkan Kalaycı: “Ekiplerimiz yağan karı temizlemek ve buzlanmayla mücadele etmek için durmaksızın görevine devam ediyor. Vatandaşlarımızın hava sıcaklığının -7’ye kadar düşeceği ve buzlanma riskinin artacağı gece saatlerinde daha dikkatli olmaları gerekiyor. Özellikle sürücülerimizin kış lastikleri olmadan trafiğe çıkmamaları, hız yapmamaları can ve mal güvenliği açısından önemlidir. Vatandaşlarımızın, soğuklardan dolayı su sayaçlarında ve tesisatlarında donma sebebiyle tahribat olmaması için ve mağduriyet yaşamamaları açısından, gerekli izolasyonu yapmaları ve önlemleri almaları gerekiyor” dedi
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com