M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMANLI GENÇ FUTBOLCUYA MİLLİ DAVETKaraman Bifa Başakspor’un genç futbolcusu Muhammet Ali Bilmez, U14 Milli Takım kadrosuna davet edildi.
Karaman’ın en köklü futbol kulüplerinden Bifa Başakspor, alt yapıya verdiği önem ve yetiştirdiği oyuncularla Türk sporuna katkı sağlamaya devam ediyor. Son olarak Genç Milli Takımlar tarafından düzenlenen ve 2006 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı milli takım seçmelerinin Konya etabına antrenör Habib Gümüş eşliğinde 6 sporcusu ile katılan Başakspor, Genç Milli Takımlar teknik direktörleri ile bölge antrenörlerinin takip ettiği maçlar sonrasında gelecek vadeden oyuncularından Muhammet Ali Bilmez’i, U14 Milli Takım kadrosuna göndermenin sevincini yaşadı.
Karaman Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen U14 ve U15 Liglerinde de ortaya koyduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Başakspor’un genç yeteneklerinden Muhammet Ali Bilmez, orta saha mevkiinde görev yapıyor.
Türk sporuna en iyi şekilde hizmet vermek istediklerini belirten Başakspor Futbol Şube Başkanı Ramazan Mayda, “Bifa Başakspor olarak 140’a yakın sporcumuzla tüm yaş kategorilerinde gelişim liglerine katılarak ilimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca U19 yaş gurubunda da 1. Amatör Lig’e katılarak 7 farklı kulvarda mücadelemize devam ediyoruz. Özellikle antrenörümüz Habib Gümüş’ün göstermiş olduğu üstün özveri ve çabaları sonucunda bu yıl yine milli takıma sporcu göndermenin mutluluğunu ve gururunu yaşadık. Bu başarı ise bizlere ekip olarak doğru yolda ilerlediğimizi gösterdi. Genç yeteneğimiz Muhammet Ali Bilmez’e Ankara’da yapılacak U14 milli takım kampında başarılar diliyor, Başakspor olarak ilimize ve Türk sporuna en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. ”
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com