M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MESUD ABDULLAHİ’DEN ALTIN MADALYAKaraman Gençlik ve Spor Kulübü sporcu Mesud Abdullahi, İstanbul’da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası 1000 metre erkeklerde Türkiye şampiyonu oldu.
İstanbul'da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası'nda bir derecede 1000 metre erkeklerde Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Mesud Abdullahi’den geldi.  Ataköy Atletizm Salonu’nda iki gün boyunca devam eden yarışlara antrenör Murat Yurdadön eşliğinde 1000 metre erkeklerde piste çıkan Karaman atletizm takımı sporcularından Mesud Abdullahi 2:56.85 derecesiyle yarışmayı ilk sırada tamamlayarak Türkiye şampiyonu oldu. Karaman atletizm takımı bu sonuçla İstanbul yarışlarını 2 altı, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile tamamlama başarısı gösterdi.
Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Mesud Abdullahi’yi tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen U16 ve U14 Salon Atletizm Türkiye şampiyonalarında sporcularımızın gösterdiği performans ve elde ettikleri başarılardan dolayı hepsini canı gönülden kutluyorum. Son olarak U14 kategorisinde mücadele eden sporcumuz Mesud Abdullahi’nin 1000 metre erkeklerde elde ettiği Türkiye derecesi bizleri bir kez daha gururlandırdı. Başarısıyla bizleri gururlandıran sporcumuzu ve bu başarıda emeği geçen antrenörümüzü tekrar tebrik ediyor, spor yaşamlarında başarılar diliyorum.”
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com