M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MHP KARAMAN TEŞKİLATI İSTİŞARE TOPLANTISINI KAZIMKARABEKİR’DE YAPTIMilliyetçi Hareket Partisi Karaman Teşkilatı, Ocak Ayı istişare toplantısını Kazımkarabekir ilçesinde gerçekleştirdi. Toplantıya İl Başkanı Mahmut Ünüvar’ın yanı sıra ilçe belediye başkanı Recep Boyacıoğlu, ilçe ve belde teşkilat başkanları ile yöneticiler katıldı.
Kent merkezi ve ilçelerde devam eden köy-mahalle ziyaretlerinin değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, başkanlar bölgelerindeki parti çalışmalarını detaylarıyla anlattı. Yapılan saha çalışmalarının vatandaşlar tarafından takdirle karşılandığını belirten Başkan Ünüvar, ‘’Kısa süre önce başladığımız köy-mahalle ziyaretlerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. İl ve ilçe teşkilatları olarak içinde bulunduğumuz kış mevsimini bu ziyaretlerle değerlendirmeye devam edeceğiz’’ dedi. Toplantıda ayrıca il başkan yardımcıları ile ilçe ve belde başkanları; yakın gelecekle ilgili beklentilerini, siyasi gündemi oluşturan konu başlıklarını ve parti stratejilerini anlattılar.
İstişare toplantısının ardından ilçe merkezindeki kahvehaneleri ziyaret eden MHP heyeti vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Ünüvar burada yaptığı konuşmada, ‘’Kazımkarabekirli hemşerilerim, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde partimizin burada belediyeyi yönetmesi yönünde tercih yapmış, hepimizi gururlandırmıştır. İlçede emanet ehline verilmiş, görev tevdi edilmiştir. Seçim sürecinde vatandaşlarımıza neyi yapacağımızı söylemiş, neyi yapmayacağımızı belirtmişsek, bugün o sözlerimizi yerine getirmek için gece gündüz çalışmaktayız’’ dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com