M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI'NIN BAŞYAYLA, SARIVELİLER VE ERMENEK ZİYARETİ


AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve ekibi, Başyayla, Sarıveliler ve Ermenek ilçelerini ziyaret ederek ilçe teşkilat mensupları ve partilileri ile bir araya geldi.

Ziyaretlerine Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ve İl Başkan Yardımcısı Cemal Keskini de alan Başkan Çağlayan ilk olarak Başyayladan başladı. İlçe Teşklat mensupları ile AK Parti Başyayla İlçe teşkilat binasında biraraya gelen başkan Çağlayan, 7. Olağan kongre sürecini değerlendirme toplantısı yaptı ve İlçe Başkanı Mustafa Canlıdan ilçe hakkında bilgiler aldı.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, önceki dönem Başyayla İlçe Başkanları Ahmet İpek(mevcut Başyayla Belediye Başkanı) ve Abdülkadir Ateş için yazdığı mektubu, Başyayla AK Parti Teşkilat Binasında Başkan Çağlayan taktim etti.

Başyayladan sonra AK Parti Sarıveliler İlçe Teşkilat Binası ve AK Parti Ermenek Teşkilat Binasında bulunan başkan çağlayan burada da partililerler ve varandaşlarla bir araya geldi herkesin dilek ve temennilerini tek tek dinledi.
Ardından Ermenek ve Sarıveliler İlçe Yönetimleri ile ayrı ayrı toplantı yapan Başkan Çağlayan, “7. Olağan Kongre sürecimizde inşallah coşkulu şekilde seçimlere gideceğiz. Kongreler bizim heyecanımızdır, demokrasimizin bir parçasıdır. Misafirperveklikleri için Ermenek İlçe Başkanımız Mevlüt Sarıtaş ve yönetimine, Sarıveliler İlçe Başkanımız Mehmet Canbolat ve yönetimine, Başyayla İlçe Başkanı Mustafa Canlı ve yönetimine misafirperverliği için teşekkür ederim.”dedi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com