M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AK PARTİ’DEN KÖYLERE ÇIKARMA


AK Parti Karaman teşkilatı vatandaşlarla biraraya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda köy ziyaretleri ile köylü vatandaşlar ve muhtarlarla istişare ederek onların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Abidin Çağlayan ve ekibi vatandaşlardan olumlu tepkiler almaya devam ediyor.

AK Parti Karaman teşkilatı başkan Abidin Çağlayan önderliğinde yaptığı çalışmalar ve her fırsat da vatandaşlarla bir araya gelerek onların isteklerine kulak vermesi ve bu isteklerin yerine getirilmesi için Ankara ile sürekli dirsek temasında olarak hızlı geri dönüş alması halk arasında olumlu tepkilerin oluşmasına neden oldu. Bu kapsamda köy ziyeretlerinide aksatmadan devam eden başkan Çağlayan, bu hafta da Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, İl Genel meclisi başkanı Adem Kapar, İl genel meclisi üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Kisecik Muhtarı Musa Küçüktaş ‘ın ev sahipliğinde , Kaşoba Köy muhtarı, Yüksel Öcal , Süleymanhacı muhtarı Ali Mor , Mesudiye muhtarı Alibeke Tezcan, Ortaoba muhtarı Duran Kabakoç yerine vekili, Demiryurt muhtarı Resul Görgül ve Yuvatepe muhtarı Ahmet Güngören’in katılımıyla köylerin sorunları ve çözümleri hakkında birlikte istişare ettiler. Oradan Madenşehri köyüne geçen Başkan Çağlayan ve ekibi burada da Madenşehri Muhtarı Durmuşali Demir’in ev sahipliğinde , Üçkuyu muhtarı Tuncer Çınar , Kılbasan muhtarı Adalet Orhan , Dinek muhtarı Kadir Bekren ve Madenşehri köy halkı ile buluştular. Yapılan toplantıların ardından İl özel idaresi ile 2020 yılında yapılabilecek hizmetler noktasında muhtarlarında fikirlerini alarak yol haritasının çizildiği ifade edildi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com