M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİMİ YAPILDIBağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu(BMİKK) kararı doğrultusunda İl Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmaları içeren faaliyet kapsamında 21 Şubat 2020 tarihinde personelimize “Uyuşturucu ile Mücadele Kapsamında Hizmet İçi Eğitimi Alanlara Yönelik Tazeleme Eğitimi” yapıldı. İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılan eğitim İl Sağlık Müdürlüğünden Sosyolog Ali İmran AKSU tarafından verilmiştir.
Eğitimde uyuşturucu tehlikesine toplumumuzun, konuyla ilgili bütün kurumların, sivil toplum kuruluşlarının dikkatini çekmek, farkındalık oluşturabilmek ve bu mücadelenin ivmesini yükseltebilmek amacıyla birçok kurumda eğitimler verildiğini ifade eden AKSU, madde bağımlılığının birey, aile ve toplum üzerindeki olumsuz etkilerini anlatarak, her türlü bağımlılığın ülkemizin geleceğine ve yarınlarına engel teşkil ettiğini söyledi.
Bağımlılık yaratan maddelerin ve teknoloji bağımlılığının bireyler ile toplum üzerindeki zararlarının önlenmesinin anlatıldığı sunumun ardından katılımcılardan gelen soruların cevaplanmasıyla eğitim sona ermiştir.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com