M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BELEDİYE KAR YAĞIŞIYLA BİRLİKTE SAHAYA İNDİKaraman'da gece başlayan ve gündüz de etkisini sürdüren kar yağışına belediye ekipleri anında müdahale etti. Kar yağışı ile birlikte çalışmalara başlayan ekipler gece boyunca sahadaydı.

Karaman Belediyesi karla müdahale ekipleri, dün geceden itibaren etkisini gösteren kar yağışı ile birlikte ana arterler, bağlantı yolları, eğitim ve sağlık kuruluşları başta olmak üzere cadde ve yürüyüş yollarının açık kalması için seferber oldu. Araçların yoğun olarak kullandığı güzergâhlar ve yayaların rahat yürümesi için kaldırımlar kısa sürede temizlendi. Caddelerde biriken karlar ise belediye ekiplerince kamyonlarla şehir dışına taşındı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, vatandaşların mağdur olmamaları adına kar temizleme çalışmalarının büyük bir titizlikle yürütüldüğünü ve ekiplerin sürekli teyakkuz halinde olduğunu söyledi. Başkan Kalaycı: "Dün akşam saatlerinden bu yana tüm araç ve personelimiz ile kar yağışının oluşturabileceği olumsuzluklara karşı sahadayız. Ana yollar ve ara geçiş yollarımızı, kaldırımlarımızı temizleyerek vatandaşlarımızın günlük hayatını ve ulaşımı etkilememesi adına kar ile 24 saat mücadele ederek halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarıma özverili mücadeleleri için teşekkür ediyorum” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com