M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN’IN KALBİ ANKARA’DA ATTI


Karamanlı Şair ve yazarlar Ankara’da düzenlenen Kitap Fuarında Karamanı temsil ederek güzel bir etkinliğe imza attılar.
Ankara ATO Kongre ve Kültür Merkezi salonlarında düzenlenen Türkiye’nin en büyük Kitap Fuarı etkinliklerinde Karamanlı Yazarlar Hikmet Elitaş, İbrahim Şaşma, Mestan Karabacak, Osman Nuri Koçak ve Hasan Özünal imza günü düzenleyerek okuyucuları ile buluştular.
 28 Şubat 2020 Cuma günü başlayan Fuar saat 12 de açıldı. Saat 18 e kadar İLESAM Standında aldıkları karar gereği hep birlikte kitap imzalayan yazarlar birlik ve beraberlik örneği verdiler.
Etkinliğin daha ilk dakikalarından itibaren çok yoğun bir ziyaretçi akınına sahne olan İLESAM Standı Karamandan gelen ve Ankara’da yaşayan Karamanlılar tarafından bir bayram havası oluşturdu.
Ziyaretçiler arasında Karaman Milletvekili Recep Şeker, Başbakanlık Genel Sekreteri Osman Sağlam, Türk-İş Genel Sekreteri Nazmi Irgat, Ankara Cumhuriyet Savcısı Ramazan Aydoğan, İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun, Karaman Diş Hastanesi Başhekimi Fatih Kutsal, AA Emekli Genel Müdürü Ahmet Tek, Harita Mühendisleri İş Adamları Derneği Başkanı Hasan Bulut, Emekli Kültür müdürü Gülsen Kayserilioğlu, Avukat Hüseyin Bulut, Akademisyen/Tarihçi/Yazar Mustafa Koçak, Gazeteci,/Eğitimci Önder Demirkol, TV70 Sahibi Abdullah Akkuş, Avukat Muhsin Yıldız, Yazar Özden Mısırlıoğlu Uysal, Yazar Münire Çevik, Kitap Aşığı İbrahim Oğuz ve yazarların arkadaşları ve aileleri yer aldı.
Karaman'ın bir dönem önceki Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan da standı ziyaret ederek uzun süre yazarlarımıza destek verdi.
Standın en renkli ziyaretçisi ise Karaman Belediyeciliğinde altın imzası bulunan Özcan Genç idi. İlerlemiş yaşına ve rahatsızlığına rağmen standı ziyaret ederek moral ve destek verdi.
Ankara Karamanlılar Derneği ve İKEV Başkanı Veli Bozkır ise daha birkaç gün önceden verdiği ilgi ve desteği etkinlik boyunca ve sonrasında sürdürerek bu etkinliğin daha verimli olmasına katkı koydu.
İmza etkinliği boyunca Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Karaman'ı tanıtıcı doküman ve hediyelerin bulunduğu çantalar da ziyaretçilere dağıtıldı.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com