M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAZANCI'DA SEL ZARAR VERDİ


Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel'in sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada; "Bugün meydana gelen yoğun yağışlar nedeni ile Beldemizin bir çok kesimlerinde sel felaketi meydana geldi.
Kış mevsimi oldukça ağır geçen bölgemizde bugün yağan yağmurun kar suları ile birleşmesi nedeni ile beldemizin bir çok noktasında sel felaketi yaşanmış olup yaşanan bu sel felaketi neticesinde şehir içi yollarımız tahrip olmuş içme suyu ve kanalizasyon şebekemiz hasar görmüştür.Arazi yollarımız kullanılamaz hale gelmiştir.DSİ tarafından yaptırılan ve beldemizin önemli bir yatırımı olan sulama göleti membranı tahrip olarak kullanılamaz hale gelmiştir.Metruk binalarda yıkımlar meydana gelmiş yıkılan metruk binadan bir adet köpek canlı olarak kurtarılmıştır.Meydana gelen bu doğal afette şükürler olsun ki can kaybı yaşanmamıştır."dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com