M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KIŞ ŞARTLARI ZORLU OLSA DA KAMU HİZMETLERİ VATANDAŞIMIZIN YANINDAKaymakamımız Koray ÇELİK 10.02.2020 tarihinde Kışla köyüne tüm daire amirleri ile birlikte geniş kapsamlı bir ziyarette bulundu. Ziyareti sırasında Belediye Başkanı Ahmet İPEK ile İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Ali OKUDAN ve Abdulkadir ATEŞ, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa CANLI, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü, İlçe Özel İdare Müdürü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amiri eşlik etti.

Kaymakamımız köy kahvesinde vatandaşların isteklerini dinleyip hal ve hatırlarını sorduktan sonra Kışla İlkokuluna ziyarette bulundu. Öğrencilere hediye takdimi sonrasında okulun ihtiyaçlarını tespit eden kaymakamımız bunların tamamlanması için gerekli talimatları verdi.
Ardından köy camisinde incelemelerde bulunan ve İlçe Müftüsünden bilgi alan kaymakamımız daha sonra köydeki örnek çilek bahçesini gezerek yerinde incelemeler yaptı.
Daha sonra köyde bulunan süt kooperatifini ziyaret eden kaymakamımız kooperatifin faaliyetleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.
Kışla Köyünün ve Yenice bağlısının altyapı ve üstyapı eksiklerini İl Genel Meclis üyeleri ile inceleyen kaymakamımız, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü ve Özel İdare Müdürüne gördüğü eksikleri ve talepleri not aldırarak 2020 KÖYDES çalışmaları kapsamına dahil etmek üzere incelemelerini sürdürdü.
Son olarak Vakıf Müdürü ile birlikte hane ziyaretleri gerçekleştiren kaymakamımız kışlık erzak yardımlarını ailelerimize ileterek hal ve hatırlarını sordu, kış şartlarında özellikle ısınma sorunu yaşayan ihtiyaç sahibi tüm hanelerin bilgisini köy muhtarından istedi.
Kış şartları zorlu olsa da kamu hizmetini vatandaşın ayağına kadar götürme konusunda kararlı olduğunu belirten kaymakamımız köy ve mahallelerimize bu ziyaretleri periyodik olarak gerçekleştireceği bilgisini verdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com