M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ VE KENT KONSEYİNDEN KARAMAN İÇİN İŞBİRLİĞKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Karaman Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gerçek ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gerçek’in yanı sıra, Kent Vizyonu ve Hemşehrilik Bilinci Meclis Başkanı Hasan Özünal, Tarih Meclisi Başkanı Osman Ülkümen ve Sağlıklı Yaşam Meclis Başkanı Murat Ekiz’in de yer aldığı ziyarette Karaman için hazırlanan projeler ele alındı. 
“KMÜ’nün çalışmaları takdire şayan”
Karaman’a hizmet konusunda ildeki basın kuruluşlarının ve üniversitenin önemine değinen Başkan Hüseyin Gerçek “Üniversitemiz çalışmaları ile ilimiz ve bölgemize önemli katkılar sunuyor. Bizler de 40’a yakın projeyi meclislerimiz vasıtası ile hazırlayarak Karaman Belediyesine sunduk. Bu yıl da Türk Dil Bayramını Mayıs ayında, Türk Dünyası Şenliklerini de Ağustos ayında kutlamayı düşünüyoruz. Ayrıca Yunus Emre’yi Anma Törenlerini de üçüncü bir etkinlik olarak uygun bir tarihte icra etmeyi planlıyoruz. KMÜ’nün Türk Dil Bayramlarına takdire şayan bir katkı sunuyor.” dedi.
“Üniversite olarak her türlü desteği vermeye hazırız”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Akgül ise şunları söyledi: “Karaman’a hizmet etme noktasında gerek akademik gerekse kurumlararası işbirliği anlamında itina ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlimizde düzenlenecek olan tüm faaliyetlere de üniversite olarak bilimsel, akademik ve fiziki her türlü desteği vermeye hazırız. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”
Ziyaret, iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com