M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MHP KARAMAN TEŞKİLATI’NIN AYRANCI KAYAÖNÜ KÖY ZİYARETİMilliyetçi Hareket Partisi Karaman Teşkilatı, Ayrancı ilçesine bağlı Kayaönü köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Ayrancı ilçe Başkanlığı’nın organize ettiği ziyarete; İl Başkanı Mahmut Ünüvar, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, ilçe başkanı Memiş Vural, İl Genel Meclisi Üyesi Adem Gök ve yöneticiler katılırken, Ak Parti Ayrancı İl Genel Meclisi Üyesi Abdullah Toker’de köy kahvehanesindeki programa eşlik etti.
Ayrancılı hemşerileri açısından sıkıntı ve ihtiyaçlara kulak tıkayan bir belediye olmadıklarını söyleyen Başkan Büyükkarcı, ‘’Hemşerilerimizin taleplerini en kısa sürede yerine getirmeye gayret ettik, başardık. 2009 yılından itibaren hizmet noktasında önemli mesafeler kat ettik. Bugün geldiğimiz noktada verdiğimiz sözlerden daha fazlasını yapmış olmanın, daha fazla hemşerimizin yüzünü güldürebilmenin mutluluğu içerisindeyiz. Hayata geçirdiğimiz projelerle ilçeye yeni bir yüz kazandırdık. Tüm bu çalışmalarımızın yanında belediyeciliği hiçbir zaman yol ve sokaklardan ibaret görmediğimizden, hemşerilerimizin aşevi ile sofrasında, ev temizlikleri ile bayramlarında ve düzenlediğimiz umre ziyareti ile de ibadetlerinde yanlarında olduk’’ dedi. Büyükkarcı konuşmasının devamında tamamlanan, devam eden ve proje aşamasında olan çalışmalara dair bilgilendirme yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm güç ve gayretiyle parti başarısının yanında Cumhur İttifakı başarısı adına da çalıştığını söyleyen Başkan Ünüvar, ‘’Millet bekasının ve memleket geleceğinin birçok tehditle karşı karşıya olduğu şu günlerde Cumhur İttifakı olarak mücadele veriyoruz’’ dedi.
İttifakın resmi olarak 2018 seçimlerinde kurulduğunu ancak, halkın gönlünde 2016 yılından itibaren var olduğunu söyleyen Başkan Ünüvar konuşmasında; ‘’İttifakın oluşum, gelişim süreci ile sürece alt yapı oluşturan gelişmeler, hepimizin bildiği 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı dönemdir.  Darbe girişimine karşı ortaya koyulan dik duruş Cumhur ittifakı paydaş partilerini, Milli beka noktasında bir araya getirmiştir. Meselenin siyasal parti meselesi olmadığını, vatan ve milletin beka meselesi olduğunu vurgulayan Cumhur ittifakı partileri, Milli Birlik anlayışıyla hareket edilmesi yönünde tavır ortaya koymuştur. Devletçi ve milliyetçi söylemlerle güçlenen ittifak; Fırat Kalkanı, El Bab ve Afrin Harekâtı başta olmak üzere dış tehditler konusunda da aynı hedefe kilitlenmiştir. Cumhur ittifakı paydaş partileri, PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerine karşı örtüşen tavırları nedeniyle de halkımızın artarak devam eden desteğini almıştır. Bu destek; ittifakın korunması ve bu konuya hassasiyet gösterilmesi işaretini verirken, yapılan son genel seçimdeki sonuç itibariyle partimize Milliyetçi bir muhalefet görevi de tevdi etmektedir.
Bu görev milletvekillerimizle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, Genel merkez yöneticilerimizle ülke siyasetinde ve yerelde ise bizlerle yerine getirilmektedir. İşte bu Kayaönü köyümüz gibi tüm köylerimize yaptığımız ziyaretler bu görevin sorumluluğunu yerine getirebilmek adınadır. ‘’Seçime aylar yıllar var, bu köy ziyaretleri, bu saha çalışmaları neden?’’ diye merak eden hemşerilerimiz bilsin ki vatandaşımızın aşamadığı her engeli, her sıkıntıyı gündeme almayı ve ilgili birimlere aktarıp çare üretilmesini istemeyi kendimize görev sayıyoruz. Siyasetin sadece seçim döneminde yapılmayacağını ve vatandaş bazlı yönetim anlayışını zihinlerde geliştireceğiz. Özellikle köylümüzün yerel siyasete daha fazla katılım sağlaması en önemli gördüğümüz konular arasında yer alıyor’’ sözlerine yer verdi. Başkanlar Kayaönü köylüleri ve tüm hemşerilerinin Regaip Kandilini tebrik ederken, konuşmaların ardından toplu hatıra fotoğrafı çekildi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com