M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK’TAN KMÜ’YE ZİYARET



Bir dizi programa katılmak üzere Karaman’a gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ün de konuğu oldu.
Bakan Selçuk’a üniversite ziyaretlerinde Karaman Valisi Fahri Meral, AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve il protokolü eşlik etti.
Üniversitede ilk olarak, yapımı tamamlanan Karamanoğlu Mehmet Bey anıtının açılışını yapan Bakan Selçuk, anıt ve anıt üzerinde yer alan kaideler hakkında eser sahibi Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Yılmaz’dan bilgi aldı.
Bakan Selçuk programına Rektörlük ziyareti ile devam etti. Rektör Akgül’ü makamında ziyaret eden Bakan Selçuk üniversite ve eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili Rektör Akgül’den bilgi alarak kendisiyle bir süre sohbet etti. Hediye takdimlerinin ardından Bakan Selçuk, programı kapsamında üniversite yerleşkesindeki 15 Temmuz Konferans Salonuna geçmek üzere Rektörlükten ayrıldı.















YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com