M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ŞÖHRETLER MAÇI BUGÜN 13.30 DA


TMVFL (Türkiye Masterler/Veteranlar Federasyonu ve Ligi) Milli Takım Karması ile Karaman Karması arasındaki futbol maçı bugün saat 13.30 da Kemal Kaynaş Stadyumunda oynanacak.
Konya Havaalanındaki aşırı sis nedeni ile uçuşların Ankara’ya yönlendirilmesi üzerine İlimize gecikmeli gelen TMVFL Ekibi, Tertip Komitesi tarafından karşılandı.
Dün kısa bir dinlenmenin ardından İl Özel İdaresi Çim Sahasında hocaları nezaretinde maça hazırlanan ekip, daha sonra Karaman lezzetlerinden oluşan bir akşam yemeği için Keskinler Etliekmekte ağırlandı. Yemek sonrası Sultan Künefede enerji depolayan sporcu kafilesi, İstasyon çay bahçesinde derbi maçını izleyerek Özel İdare misafirhanesinde istirahate çekildi.
Gecenin en önemli olaylarından birisi de Ünlü Antrenör Güvenç Kurtar’ın atalarının Karamanlı olduğunu söylemesi üzerine yapılan kısa bir araştırma sonucu, birkaç kuşak öncesi dedelerinin Kazım Karabekir İlçemizden olduğunun öğrenilmesi ve duygulu anların yaşanması idi.
Karaman’da olmaktan çok memnun oldukları gözlenen sporcu ve idareci kafilesinde, Rize, Artvin, İzmir, İstanbul gibi çok uzak bölgelerden bile gelen sporcular bulunuyor. Misafir takım maçtan sonra bir gün daha İlimizde kalarak İl kültür Müdürü Burhan Yemiş rehberliğinde tarihi ve turistik mekanları gezecek.
Antrenörleri Necati Yorgancılar nezaretinde antrenmanlarını ve taktik çalışmalarını yürüten Karaman Karması da maça iyi hazırlanmış durumda.
Bugün saat 13.30 da başlayacak maç Karamanlı futbolseverler için tam bir şölen olacak.
Tüm Karamanlı Futbolseverler bu şölene davet edildi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com