M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SORUŞTURMA TAMAMLANDIMedya Ermenek; “Ermenek Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde 2018 yılında yaklaşık 4 ay süren Bakanlık Müfettişleri tarafından yapılan inceleme ve soruşturma tamamlandı.

Müfettişler yaptıkları incelemede yaklaşık 55 şikâyet konusu incelenmiştir. Bunlardan 5,6 konu hakkında memurlara işlem yapılmış, geri kalan konuların ise birçoğunun asılsız olduğu, 15-20 konuda ise bazı çalışanlar arkadaşlarına, memurlara ve idarecilere iftira attıkları gerekçesiyle Ermenek Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışan bazı çalışanlara çeşitli cezalar uygulandı.

Bu kapsamda 12 işçiye ceza uygulanmıştır. Bu işçilerden 9 işçiye maaş kesme ve yer değiştirme, 3 işçiye de maaş kesme cezası uygulanmıştır. Verilmiş olan bu cezalar işçilere tebliğ edilmiştir. Yine müfettiş raporu sonucu çalışan memurlara da bazı disiplin cezaları daha önce uygulanmıştır.” bilgisine ulaşmıştır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com