M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÜCRETSİZ İTALYANCA VE RUSÇA DİL EĞİTİMİKaraman Gençlik Kulübü Derneği’nin “Gençlik için Gönüllü Ol -2 “ isimli Erasmus Avrupa Gönüllü Hizmeti projesi, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe almaya hak kazanmıştı.

Proje kapsamında Azerbaycan’dan Teyyuba, Ukrayna’dan Maksim, geçtiğimiz aylarda Karaman’a gelerek, 2 ay boyunca Karaman Gençlik Kulübü Derneği’nin sosyal ve kültürel çalışmalarında gönüllü olarak faaliyetler göstermişlerdir.

Şimdi de İtalya’dan Ruslan, Polonya’dan Magdalena Karaman’a gelerek, 2 ay boyunca Karaman Gençlik Kulübü Derneği’nin sosyal ve kültürel faaliyetlerinde gönüllü olarak faaliyetler göstereceklerdir.
Gönüllü faaliyetlerin bir parçası olan, gençlerin kişisel ve dil becerilerini artırmaya yönelik Ruslan eşliğinde İtalyanca ve Magdalena eşliğinde Rusça Dil Eğitimi, Karaman Gençlik Kulübü Derneğinde yapılacaktır.

6 haftalık toplamda 24 ders yapılacak olan eğitimlerden bütün üyelerimiz ÜCRETSİZ olarak faydalanabileceklerdir.
Üyelerimiz dışında öğrenci kabul edilmemektedir.

İtalyanca Dersleri; 18 Şubat Salı günü başlayacak olup, her Salı ve Perşembe saat 18:30 ile 20:30 arasında Karaman Gençlik Kulübü Derneği binasında olacaktır. Kurs bitiminde sertifika verilmeyecektir.
Rusça Dersleri; 19 Şubat Çarşamba günü başlayacak olup, her Çarşamba ve Cuma saat 18:30 ile 20:30 arasında Karaman Gençlik Kulübü Derneği binasında olacaktır. Kurs bitiminde sertifika verilmeyecektir.

Eğitim dilinin İngilizce olduğu kursumuzda, gerektiğinde Türkçe destek verilecektir.
Başvuru ve üyelik için gerekli belgelerle birlikte derneğimiz ofisine gelebilirsiniz. Şayet henüz Karaman'da değilseniz, ilgili evrakları mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Web-sitemiz: www.karamanyouth.org
Adres          : Kültür Sokağı, Toscana Pizza üzeri Kat 1 No: 3 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com