M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

WUSHU KUNG FU ŞAMPİYONASINDA KARAMAN’A TÜRKİYE DERECESİKaraman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Buğlem Sümeyye Akkafa, Antalya’da düzenlenen Wushu Kung Fu Türkiye Şampiyonasında bir altın ve bir bronz madalya kazanarak adını zirveye yazdırdı.
Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu tarafından 3-13 Şubat tarihleri arasında Antalya Kundu’da düzenlenen şampiyonaya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Wushu Kung Fu antrenörü Kadir Sefa Bayraktar eşliğinde katılan Buğlem Sümeyye Akkafa, Gunshu (Sopa 32Form) kategorisinde altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonu olurken, yine aynı şampiyonada Changquan (Boş el 32Form) kategorisinde bronz madalya kazanarak Türkiye üçüncüsü oldu. Başarılı sporcu Akkafa, elde ettiği derecelerle kariyerine yeni bir başarı daha eklerken, şampiyonada sergilediği performansla otoritelerden tam not aldı.
Başarılı sporcu Buğlem Sümeyye Akkafa’yı tebrik eden Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu tarafından 3 binin üzerinde sporcunun katıldığı ve Dünya şampiyonlukları bulunan milli sporcularında mücadele ettiği şampiyonada ilimiz sporcularından Buğlem Sümeyye Akkafa’nın elde ettiği derecelerle gurur duyduk. Başarılarıyla bizleri gururlandıran sporcumuzu ve antrenörü Kadir Sefa Bayraktar’ı tebrik ediyor, sporcumuza spor yaşamında başarılar diliyorum.”YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com