M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ATİLA ZORLU’NUN 18-24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI KUTLAMA MESAJI


Yaşlılarımız; dünle bugünümüz arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır diyen Belediye Başkanımız Atila Zorlu;
Yaşlılarını, her daim el üstünde tutmuş bir millet olarak yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermeli; yine onların, toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını, sosyal, kültürel ve ekonomik bakımdan kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamalıyız.
Büyüklerimizi sadece belirlenmiş günlerde değil, her zaman hatırlamamız gerektiği, bizleri bugünlere ulaştıran, tüm büyüklerimizin Yaşlılara Saygı Haftasını kutlar, Varlıklarıyla bizleri daima güçlendiren tüm yaşlılarımızın ömürlerinin her gününü ve her anını, sağlık, mutluluk ve huzurla yaşamalarını diliyor, tüm hemşerilerime saygılarımı sunuyorum.

Atila Zorlu – Ermenek Belediye Başkanı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com