M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ATİLA ZORLU’NUN 21 MART ORMANCILIK GÜNÜ VE ORMAN HAFTASI MESAJIErmenek Belediye Başkanı Atila Zorlu’nun 21 Mart Ormancılık Günü Ve Orman Haftası Mesajı

Ormanlar, bir milletin en önemli zenginlik kaynaklarında biridir diyen Belediye Başkanımız Atila Zorlu; “Bilindiği gibi Atalarımızın "Yaş Kesen Baş Keser" sözü, ağaca ve ormana ne kadar önem verildiğinin bir göstergesidir. Unutmamalıyız ki, ağacıyla, ormanıyla, taşıyla, toprağıyla bu ülke hepimizindir. Ona sahip çıkmak en ulvi görevimizdir. Bu bilinçle hareket ederek, gelecek nesillere bırakabileceğimiz en değerli ve en paha biçilmez miras, uygarlığın en temel göstergesi olan ağacı ve ormanı korumaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Orman Teşkilatımız olmak üzere tüm hemşerilerimizin Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası’nı kutlar; ağaca, ormana, yeşile ve tabiata olan sevgimizi ve duyarlılığımızı daha da artırmasına vesile olması diler, saygılar sunarım.

Atila Zorlu – Ermenek Belediye Başkanı

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com