M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BASINA ARABAŞI İKRAMIKaraman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ve Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde basın mensuplarına arabaşı ikramında bulunan AK Parti Başkanları sorulara da cevap verdi.
“Ekim ayından itibaren delege seçimlerimiz yapıldı ve kongrelerimiz başladı” diyen Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, Nüfusu 5 bin üzerinde olan yerlerde kongre yapıldığını ve 5 binin altında olan yerlerde ise atama usulü yapıldığını söyledi.
Çağlayan açıklamasında; “Belde kongrelerinin ardından 3 hafta önce ilçe kongrelerimiz başladı. Geçen hafta İdlib şehitlerimiz nedeniyle Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde kongre ertelendi. Kâzımkarabekir ve Ayrancı ilçelerinde kongrelerimizi yaptık. Bu hafta sonu da Pazar günü Merkez ilçe Kongremiz yapılacak. İl Kongreleri de Eylül ayından sonra programlanacak.” dedi.
ABDÜLHAMİT GÜL KATILACAK
AK Parti Merkez İlçe Kongresinin Adalet Bakanı Abdulhamit Gül katılımıyla gerçekleşeceğini aktaran Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, delegelerin belirlendiğini ve Pazar günü saat 10.00'dan itibaren kongrenin başlayacağını ifade etti. “Arkadaşlarımızla ekip halinde tüm köy ve mahallelerimizde çalışma yapıyoruz.” Diyen Tunç “Bakanımız bizlere kongremizde eşlik edecek. Kongreler bir düğün bir bayram bir coşku şeklinde geçer. Hep bu şekilde oldu. Pazar günü de böyle olmasını sağlamak için ekip halinde çalışma yapıyoruz. AK Parti Karaman teşkilatlarının ve hepimizin bir düğünü, bir bayramı olacak" ifadelerini kullandı.
Kaynak:karamandan.com
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com