M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ERMENEK BELEDİYESİCE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR


Ermenek Belediyesi dünyayı tehdit eden ölümcül virüse karşı koordineli bir şekilde ilçe genelinde ilaçlama çalışmalarına hız verdi.
İnsan Sağlığına büyük önem veren Belediyemiz Dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında camiler, park ve bahçeler, okullarımız, sosyal alanlar, konferans salonları, duraklar, Belediye Hizmet Binası ve banka ATM’leri gibi toplumsal kullanım alanlarında ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları devam etmektedir.
İlaçlama çalışmasının periyodik olarak devam edeceği ve özellikle kış aylarında artan salgın hastalıklara yayılmasını engellemek ve vatandaşlarımızı mümkün olduğunca virüs salgınından korumak amacıyla çalışmalarımıza aralıksız devam edilecektir.
Ayrıca Belediyemiz bünyesinde hizmet vermekte olan Turkuaz Sağlıklı Yaşam Merkezi ve Turkuaz Mesire Alanında ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları tamamlanmış olup geçici bir süre siz değerli hemşerilerimize hizmet veremeyecektir.
Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com