M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

FEYZULLAH TUNÇ'UN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI


AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç Miraç kandili vesilesi ile bir mesaj yayınlayarak vatandaşların kandilini kutladı

Başkan Tunç mesajında; “Birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz bütün bir insanlıgın virüs ile mücadele ettiği şu hassas dönemde böyle mübarek kandil gecelerinin önemi bir kat daha fazla artmaktadır. Bizi birbirimize yaklaştıran mübarek kandiller yardımlaşmaya, güzel ahlaka, hoşgörüye ve kurtuluşa giden yolun habercileridir. Müslümanlar olarak yapılan tüm engellemelere rağmen inancımızın bir gereği olarak dinimize sıkı sıkıya sarılmalı ve İslam’ın yolunda hızla ilerlemekten asla taviz vermemeliyiz. Yalnızca kendimizi değil, yalnızca ailemizi ve sevdiklerimizi değil topyekün milletimizi korumak için devletimizin açıkladığı tedbirlere harfiyen uyalım ki yüce dinimizin en çok deger verdiği insanı yaşatalım.

Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandilinin tüm insanlığın huzuru ve özelliklede sağlıgı için iyiliğe, barışa, dostluğa ve kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, tüm vatandaşlarımızın ve tüm İslam âleminin kandillerini kutlar, Ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini dilerim.”
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com