M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İYİ PARTİ KARAMAN MERKEZ İLÇE 2. OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI


14 Mart 2020 Cumartesi günü saat 12:00'de Yunus Emre konferans salonunda 2. olagan kongresini yaptı. Kongreye Ermenek Belediye Başkanı Atilla ZORLU, İl Başkanı İsmet İlmi HATİPOĞLU, CHP ve SAADET Partisi İl ve İlçe Başkanları, Ermenek İlçe Başkanı Kamil KOÇDAYI ve Sarıveliler İlçe Bakanı, ayrıca sivil toplum kuruluşlarından yöneticileri katımlar sağladılar. Kongre saygı duruşu ve İstiklal marşı başladı ve merkez ilçe Başkanı Aydın ÜNLÜSOY konuşmasına şu şekilde hitap etti.
2. OLAĞAN KONGREMİZE HEPİNİZ HOŞGELDİNİZ ŞEREF VERDİNİZ. KONUŞMAMA BAŞLAMADAN ÖNCE YAKIN ZAMANDA İBLİD DE ŞEHİT OLAN KAHRAMAN MEHMETÇİKLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET GAZİLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM VE BU VESİLE İLE BAŞTA GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE TÜM ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİ SAYGI MİNNET VE ÖZLEMLE ANIYORUM.
ÜLKEMİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU BURADA ANLATMAYA BAŞLARSAK SANIRIM SAATLER ALIR. AMA BEN ŞUNLARI SÖYLEYEBİLİRİM.
-ÜLKEM İYİLİĞE AÇ !
-ÜLKEM İYİLİĞE MUHTAÇ!
-ÜLKEM; İYİ İNSANLARIN YÖNETİMİNİ İSTİYOR.
-VE ÜLKEM ARTIK AYRIŞMA – KUTUPLAŞMA VE KAVGA İSTEMİYOR.
BİZLER ÖNCELİKLE KARAMAN’IMIZ VE ÜLKEMİZ ADINA SAYIN GENEL BAŞKANIMIZ LİDERLİĞİNDE ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPARAK SİYASET YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ.
-KİM NE DERSE DESİN,
-KİM NE İFTİRA ATARSA ATSIN…
BİZ ŞEYH EDEBALI’NIN DEDİĞİ GİBİ  “SEN SENİ BİL ÖMRÜNCE BU YETER SANA“
ŞEYH EDEBALI YİNE DERKİ; “EY OĞUL ! SABRETMESİNİ BİL!  VAKTİNDEN ÖNCE ÇİÇEK AÇMAZ, ŞUNUDA UNUTMA İNSANI YAŞAT Kİ! DEVLET YAŞASIN.”
Genel Başkan Meral AKŞENER'in Karaman merkez ilçe kongre için gönderdiği ve genel merkez yöneticilerinin göndermiş olduğu mesaj okunmasının ardından seçime geçildi. Seçimde İYİ Parti KARAMAN Merkez İlçe Başkanlığına yeniden Aydın ÜNLÜSOY seçildi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com