M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ ÖĞRENCİLERİ ÖZEL ÇOCUKLARLA BULUŞTUKMÜ’DE ÖZEL ÖĞRENCİLERLE EĞLENCELİ TABAKLAR HAZIRLANDI
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından ‘Özel Çocuklara Eğlenceli Tabaklar’ temalı etkinlik ve ‘Materyal Sergisi’ gerçekleştirildi.
KMÜ Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Öğr. Gör. Özlem Demirel ile Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğr. Gör. Safa A. Ataman danışmanlığında hazırlanan etkinliğe Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Murat Yıldız, üniversite personeli ve öğrencileri ile davetli özel öğrenciler katıldı.
Etkinlik kapsamında özel çocuklar için yiyecek ikramı yapılarak materyal sergisi düzenlendi. KMÜ Çocuk Gelişimi, Engelli Bakım ve Rehabilitasyon öğrencilerinden oluşan yaklaşık 100 kişilik grup, özel çocuklara kendi hazırlamış oldukları yiyecekleri sunarken KMÜ Çocuk Gelişimi bölümü öğrencileri tarafından da okul öncesi çocuklar ile özel gereksinimli çocuklara yönelik materyal sergisi gerçekleştirildi.
Etkinlik hakkında açıklamada bulunan Öğr. Gör. Özlem Demirel, “Özel çocuklarda rekreasyon etkinlikleri ve sağlıklı beslenme konusunda bilinç oluşturmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Ayrıca etkinliğimiz üniversite öğrencileri ile özel çocukların bütünleşmesi, geleceğimiz olan çocukların üniversite kültürüne alışması ve tanıklık etmesi amacını da taşıyor.” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com