M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MERAL AİLESİ EMEKLİ ÖĞRETMEN NECATİ YENİEL’E MİSAFİR OLDULAR


ali Fahri Meral ve eşi hanımefendi Zehra Meral, eğitim alanında Karaman’ın tanınmış simalarından birisi olan emekli öğretmen Necati Yeniel’i evinde ziyaret ederek misafiri oldular.
 
Ziyarette emekli öğretmen Necati Yeniel ile bir süre sohbet eden Vali Fahri Meral, “Hayatını eğitime ve öğrencilerine adamış ve bu amaç doğrultusunda ülkemize ve milletimize faydalı öğrenci yetiştiren başta Necati Yeniel öğretmenimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyor, ebediyete irtihal eden öğretmenlerimize ise Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. 
 
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret esnasında emekli öğretmen Necati Yeniel, öğrencilik yıllarından öğretmenlik hatıralarına anlatımlarıyla mesleki tecrübelerini, bilgi birikimini misafirleriyle paylaştı. Ziyarette Necati Yeniel, tercümesini yaptığı ve yazdığı Sünen-i Ebû Dâvud (17 cilt) eserinin tercüme ve şerhi, Mü´minlere Nidâlar (Ahmed Fethullah Cami) tercümesi hakkında da bilgiler verdi.
 
Vali Fahri Meral ve eşi hanımefendi Zehra Meral’in ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan da bulundu.
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com