M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÖNDER’DEN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARETKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Önder İmam Hatipliler Derneği heyetini makamında kabul etti.
Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kılıç, Karaman Dernek Başkanı Mehmet Sarı, Yecva Vakfı Başkanı Mehmet Keskin, İslam Dünyası STK’ları Birliği Kurumsal İletişim Koordinatörü Adil Yarangümeli ve Karaman Müftü Yardımcısı Adem Bahcıvan da yer aldı.
Heyet ziyarette, Uluslararası Din Görevlileri Sempozyumu hakkında Rektör Akgül ile istişarede bulunarak bir süre sohbet etti.
Rektör Akgül de üniversite olarak sempozyuma her türlü bilimsel desteği vermekten memnuniyet duyacaklarını belirterek heyete çalışmalarında başarılar diledi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com