M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL GÜVENLİK PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, üniversite bünyesinde görev yapan güvenlik personeli ile yemekte buluştu.
Üniversite yemekhanesinde 50’yi aşkın güvenlik personeli ile bir araya gelen Rektör Akgül, kurumlardaki güvenlik hizmetinin önemine değinerek şunları söyledi: “Sizler KMÜ ailesinin bir parçası olarak kurumumuzun huzuru, güvenliği ve eğitimin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla önemli bir sorumluluğu yerine getirmektesiniz. Üniversitemizde her bir iş kolu bir diğerinden ayırt edilmeksizin ayrı bir öneme ve sorumluluğa sahiptir. Kurumumuzda herkes görevini en iyi şekilde yapmak için elinden gelen gayreti gösteriyor. Bu vesileyle sizleri de emekleriniz için tebrik ediyor ve aramıza yeni katılan personelimizle birlikte her birinize görevlerinizde başarı ve kolaylıklar diliyorum.”
Yemeğin ardından personelin sorularının ve taleplerinin dinlenmesi ile program sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com