M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SELMAN OĞUZHAN ESER’İN 18 MART MESAJI105 yıl önce kahraman Mehmetçiğimiz 'Çanakkale Geçilmez' diyerek, düşmana göğsünü siper edip, şanlı bir destan yazmıştır. Çanakkale Zaferi, vatan, din ve hürriyet için canını feda eden yüreği istiklalimiz ve istikbalimiz için çarpan Vatan evlatlarımızın, bugün hâlâ Türk milletine ilham olan, bir milletin yedi düvele karşı onurlu direnişinin adıdır. Aynı ruh bugün bekâ mücadelesi için kahramanca çarpışan şanlı ordumuzda ve 15 temmuz hain darbe girişimine kahramanca karşı koyan Yüce Milletimizde hayat bulmaktadır. Aziz milletimizin kadını, erkeği, genci, yaşlısıyla verdiği bu mücadeleler göstermektedir ki, istiklâl şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un;
 "Cehennem olsa gelen, göğsümüzde söndürürüz.
Bu yol ki Hak yoludur, dönme bilmeyiz, yürürüz"
diyerek işaret ettiği milletimiz, bu şiarla her çağda ve her koşulda vatanın birliğini canı pahasına savunmaya devam edecektir.
Bu duygularla 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 105. yıldönümünü kutluyor, İstiklal mücadelemizde bu topraklar uğruna canını siper eden Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com