M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ATİLA ZORLU 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA TEMİZLİK MALZEMESİ DAĞITTI


Yapılan açıklamada; "Belediye Başkanımız Atila Zorlu tarafından Corona Virüsünden halkımızı korumak amacıyla ‘’Sağlığınız için suya sabuna dokunun, sağlıklı kalın’’ sloganıyla başlattığı kampanyada bilindiği üzere Belediyemiz tarafından 20 ton suyu ücretsiz sağlayacağını belirterek, vatandaşlarımızın sağlığına ve hijyen kurallarına dikkat etmelerini istemişti. Bu çalışmalar kapsamında Belediye Başkanımız bugün 65 yaş üstü ve ihtiyaçlı olup, dışarıya çıkamayan vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek Belediyemizce hazırlanan temizlik setlerini dağıttı ve vatandaşlarımıza tek tek bir isteklerinin olup olmadığı sordu. Belediye Başkanımız Atila Zorlu ayrıca İhtiyaçlı olan diğer vatandaşlarımızın da temizlik setlerini Belediyemizden imza karşılığı temin edebileceklerini belirtti.
Belediye Başkanımızın bu ziyaretleri vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı."denildi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com