M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YEŞİLAY DERNEĞİNDEN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARETKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Yeşilay Derneği Karaman Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Duru ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Ziyarette Yeşilay Derneği Karaman Şubesi başkanlığına seçilen İhsan Duru ve yeni yönetimi tebrik eden Rektör Akgül, ilimizde ve ülkemizde yapılacak olan Yeşilay faaliyetlerinin toplum sağlığı için çok önemli olduğunu belirterek Başkan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Yeşilay Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Duru ise ülkemizde sosyal sorumluluk bağlamında önemli çalışmalar yürüten Yeşilay'ın Karaman'da yapmayı planladığı faaliyetler hakkında Rektör Akgül'e bilgi verdi.
Sağlıklı bir toplum için kurum ve kuruluşların birlikte hareket etmesi ve ortak projeler geliştirmesine vurgu yapılan ziyaret, özellikle gençlerin beden ve ruh sağlığını korumak için işbirliği yapılması temennileriyle sona erdi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com