M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ZORLU’NUN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI


Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajı
Toplumun bütün bireyleri olarak şiddet olgusu ile mücadele etmeli ve kadınlarımıza karşı sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayışla davranmayı insani bir gereklilik olarak görmeliyiz diyen Belediye Başkanımız Atila Zorlu;
Elbette ki kadının hakkını bir güne sığdırmak mümkün değildir. Hayatımızın doğumdan ölüme kadar her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, annelik rolüyle yeni nesillere şekil veren fedakâr kadınlarımıza yapılan yatırım, geleceğe yapılan hayati yatırımdır.
Bu nedenle çocukluğumuzdan itibaren ilk öğretmen olarak yaşamımızda rol alan kadınlarımızın eğitilmesi için geleceğimizin anne adayı olan kız çocuklarımızın okutulması önem arz etmektedir. İçinde bulunduğumuz şartlar ne olursa olsun, kadınlarımızın hedefi daima gelişim, değişim ve ilerleme olmalıdır.
Bu vesileyle kadına yönelik her türlü ayrımcılığın kalktığı, özellikle bir insanlık suçu olan kadına şiddetin son bulduğu, kadınlarımızın başarıları ile konuşulduğu ve hak ettiği değerin gösterildiği nice Kadınlar Gününü kutlamak ümidiyle bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutluyor, saygılar sunuyorum.

Atila Zorlu – Ermenek Belediye Başkanı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com