M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

23 NİSAN İÇİN ONLİNE JİMLASTİK DERSİ VERDİ


Karaman’ın Ermenek ilçesinde yaşayan spor yöneticisi ve antrenör Zeynep Bozcu (35) online eğitim ile 23 nisan için jimlastik ekibi ile kareografi hazırladı.
Yaklaşık 20 günlük çalışmanın ürünü olduğunu ifade eden Bozcu;’’ 19 çocuğumuz ile yaklaşık 20 gündür gün içinde bir kaç kere tek tek görüntü arama ile hareketleri öğretip sonrasında grup halinde aramalar ile kareoğrafiyi oluşturduk. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. Yılında maalesef yaşamış olduğumuz coronavirüs sebebiyle meydanlarda kutlayamıyoruz diye jimnastik çalıştığımız çocuklarımın her birine özel birer minik kareografi hazırladım ve bunları canlı derslerle bağlanarak onlara öğrettim. Uzun emekler sonunda güzel bir gösteri ortaya çıkardılar ve biz bunu bir video haline getirdik. Yani şunu diyoruz Hayat eve sığar. Bayramınız kutlu olsun çocuklar’’ dedi. 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com