M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İLÇEMİZDE MASKE DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Coronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele ettiğimiz şu günlerde vatandaşlarımızın kendilerini ve sağlığını korumaları için maske takma zorunluğu olduğunu biliyoruz. Gün Birlik ve beraberlik günüdür diyerek bizimde çorbada tuzumuz olsun diyen ve gönüllü olan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü usta öğreticileri Belediyemiz adı altında ücretsiz olarak maske dikim çalışmalarına başlamışlardır.
Halk Eğitim Merkezinde çalışan gönüllü hocalarımıza bir ziyarette bulunan Belediye Başkanımız Atila Zorlu, ülke ve ilçemiz olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde taşın altına elini koyan siz gönüllü hocalarımıza Belediyemize yapmış olduğunuz katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu günleri atlatıp hep beraber huzur dolu günlere ulaşırız. Ayrıca bize malzeme desteğinde bulunan ilçemizde faaliyet gösteren Arı Tekstil sahibi Mehmet Arı’ya da şükranlarımı sunuyorum ifadelerini kullandı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com