M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

TÜRK KIZILAY DERNEĞİ KARAMAN ŞUBESİ


Koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışında yaşayan ve yurt dışında öğrenim gören binlerce Türk vatandaşımız, Türkiye Cumhuriyeti’nin gönderdiği kurtarma uçakları ile Türkiye’ye getirilerek birçok farklı şehirde Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza bağlı  Kredi ve Yurtlar Kurumlarında, tedbir amaçlı olarak 14 günlük karantinaya alınıyor. 42 ilde 63 Kredi Yurtlar Kurumu'nda karantinaya alınan vatandaşlarımıza Türk Kızılay ekipleri tarafından 3 öğün sıcak  yemek hizmeti verilmektedir.
Karaman ilimizde  bulunan, Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlı Nefise Sultan ve Hatuniye öğrenci yurtlarımızda tedbir amaçlı gözlem altında tutulan 473 misafirimiz ile bu organizasyonun yürütülmesinde görev alan sağlık personellerimizin, AFAD ekiplerimizin, Gençlik Spor İl Müdürlüğü çalışanlarımızın ve Emniyet güçlerimizin 3 öğün yemek ve içecek ihtiyaçları Türk Kızılay Derneği Karaman Şubesi tarafından karşılanmaktadır. 
Devletimizin bize vermiş olduğu görevi layıkıyla yerine getirme ve Karamanlı hemşehrilerimize hizmet etme gayreti içerisindeyiz. 
4 farklı  görevi yürütme gayreti içerinde olan Türk Kızılay Derneği Karaman Şubesi, sahadaki gönüllüleri ve profesyonel ekipleri sizin de manevi desteğinizle büyük bir özveri ve gayretle teyakkuz halinde çalışma yapmaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com