M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ERMENEK’İN DOĞASINI VE DOKUSUNU KORUYACAĞIZSöz Verdiğimiz Gibi Ermenek’in Doğasını Ve Dokusunu Koruyacağız
Yapılan Açıklamada; “İlçemiz Meydan, Değirmenlik, Güllük ve Taşbaşı Mahalleleri sınırları içerisinde 125 hektar alanda 3194 sayılı İmar Kanunun 18. Maddesine göre yapılan parselasyon planı hakkında Belediye Encümenin 28/04/2020 Tarih ve 36 sayılı kararı ile geriye dönüş işlemi yapılmasına karar verilmişti.
Söz konusu alınan karar sonrasında Belediyemiz tarafından gerekli çalışmalar başlatılmış olup, mevcut tapular geçerliliğini korumaktadır ve Belediye Başkanımız Atila Zorlu’nun da titizlikle takip ettiği çalışmalar tamamlandıktan sonra siz değerli vatandaşlarımız bahçelerinize tekrar kavuşacak ve eski sınırlarınızın olduğu tapular tekrar geri verilecektir. Söz konusu işlemler tamamlanıncaya kadar Belediyemiz tarafından ara ara siz değerli vatandaşlarımıza bilgilendirmeler yapılacaktır.”denildi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com