M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

TOROSLARIN GİZLİ CÖMERTLERİNE SELAM OLSUN!


Karaman Dernekler Federasyonu olarak “Bir elin verdiğini diğer el görmesin” Hadis-i Şerifi mucibince sevabını yalnızca Allah’tan (c.c.) umarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hayır sahipleri tarafından federasyonumuz bünyesindeki derneklere gönderilen kumanyalar, İstanbul"da dernek üyelerimizin özverili çalışması ile mahcubiyete sebebiyet vermeden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Bugün de dernek üyelerimiz, “Hayra vesile olan hayrı işleyen gibidir; hayır sahibinin sevabından hiç bir şey eksilmeden ona da aynı sevap vardır” Hadis-i Şerifinin muhatabı olabilmekten başka hiçbir karşılık beklemeden, meccanen kumanyaları tespit edilen adreslere teslim etmişlerdir.

Hemşehrilerimiz ve bölgemizin pek kıymetli hayırseverlerinin cömertlikte adeta yarış ettiğini ve “Hayırda yarışınız” Hadis-i Şerif inin muhatabı olma gayretinde olduğunu bizler müşahade ediyoruz. Rabbimiz cümlesinin hayırlarını hiç zayii olmadan ahseni kabul ile makbul eylesin, bu vesile ile tüm hayır sahiplerine sıhhat ve afiyet bahşeylesin ve hayırlı uzun ömürler nasip etsin.


Karaman Dernekleri Federasyonu genel başkanı Rafet AkdaşYAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com