M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ABİDİN ÇAĞLAYAN’IN KARAMAN’IN İL OLUŞUNUN YILDÖNÜMÜ VE BABALAR GÜNÜ MESAJI


Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN’ın Karaman’ın İl oluşunun yıldönümü ve Babalar günü kutlama mesajı

21 Haziran 1989 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 3578 sayılı Kanun ile Türkiye Cumhuriyet'inin 70. İl’i olan Karaman, Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan İpek yolu üzerinde olması, kadim başkentlerimizden, zengin tarihi, kültürü, doğal güzellikleri, tarihten gelen kültürel miras birikimi ve misafirperverliğiyle Anadolu’nun parlayan ilerinden bir tanesidir.

Pek çok milli değerimiz olan şahsiyetleri yetiştirip ev sahipliği yapan ve Türk dilinin başkenti olan Karaman, her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişerek ülke ekonomisine önemli katkılar sunmaktadır.

Organize sanayi bölgesi, Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri, Üniversitesiyle, gelişmiş bilim ve sanayi kenti olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Karamanımızın il oluşunun 31. yıldönümünü kutluyor, il olmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, ahirete irtihal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum.


Bu vesile ile de varlıklarıyla bizlere güç ve huzur veren koca yürekli babalarımızın babalar gününü kutlar tüm hemşerilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com