M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL MÜDÜRÜ YUSUF ŞAHİNBAŞ'TAN ERMENEK İLÇESİNE ZİYARET
İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf ŞAHİNBAŞ ilçe ziyaretleri kapsamında Ermenek ilçesini ziyaret etti.
Ziyaret programı kapsamında Ermenek ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde incelemelerde bulunan İl Müdürü ŞAHİNBAŞ, İlçe Müdürlüğü personeli ile sohbet ederek, Ermenek ilçesinin tarımsal potansiyeli ve İlçe Müdürlüğünün yürüttüğü projeler ile çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında kurulan çilek ve böğürtlen bahçelerinde incelemelerde bulunan İl Müdürü ŞAHİNBAŞ; bu projenin büyük bir fırsat olduğunu, proje kapsamında verilen hibe desteklerini eğitim ve yayım projeleri ile desteklemeyi planladıklarını ifade etti.
İl Müdürü daha sonra ERM Tarım A.Ş. Meyve İşleme, Kurutma ve Dondurulmuş Ürün Tesisi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında yetkililerle görüşerek işletme hakkında detaylı bilgi alan İl Müdürümüz bu tesisin genelde küçük ve parçalı tarım arazisine sahip bölge çiftçileri için ürettikleri ürünleri en yüksek katma değerle satarak bütçelerine katkı sağlamaları için önemli bir fırsat olduğunu ifade etti.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com