M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ACİL SERVİS YOĞUN BAKIM BİRİMİNİN HİZMETE GİRDİ

Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanemizde yakın zaman önce çalışmasına başlanmış olan Acil Servis Yoğun Bakımı tamamlanarak Karaman halkımızın hizmetine girmiştir.
İlimize kazandırılmış olan bu hizmetin yapım aşamasına katkı sağlayan başta Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca olmak üzere, Kamu Hastaneleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Hilmi Ataseven’e, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Tekin’e, Kamu Hastaneleri genel Müdür Yardımcımız Dr. Hasan Arslan’a, Karaman Valimiz Mehmet Alparslan Işık’a, AK Parti Karaman İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan’a Milletvekillerimiz Dr. Recep Şeker’e, Av. Selman Oğuzhan Eser’e ve katkı sağlayan tüm kamu kurum ve kuruluş çalışanlarımıza teşekkür ederim.
Dr. Adnan Kurşun

Karaman İl Sağlık MüdürüKaraman Eğitim ve Araştırma Hastanemizde yakın zaman önce çalışmasına başlanmış olan Acil Servis Yoğun Bakımı tamamlanarak Karaman halkımızın hizmetine girmiştir. Acil Servis bölümünde hizmete giren Yoğun Bakım Ünitesi modern ve ferah alana sahip olup  teknolojik cihazlarlar ile donatıldı. Hastanemizin yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlamasından bu yana acil servis hasta başvuru sayısındaki artışlar ve acil serviste sarı ve kırmızı alanda kritik hasta sayıları artışları acil servisi destekleyen Acil Yoğun Bakım gibi birimlerin genişletilmesi ve yeni birimlerin açılması ihtiyacını ortaya çıkarmıştır Karaman  halkına sunulan sağlık hizmetlerinde memnuniyetin artması ile doğru orantılı olarak, her geçen gün sunmuş olduğumuz  hizmetin genişletilmesi gerekliliği ortaya çıkmıştır. Acil servise başvuran ve gözlem altında tutulması gereken komplike hastaların takip ve tedavileri ciddiyetine göre bu ünitede sağlanacaktır. Böylelikle yoğun bakım yatak sıkıntısı nedeni ile il dışına sevk edilmek durumunda kalan hastalarımızın tedavileri ilimizde yapılmış olacaktır.


İlimize kazandırılmış olan bu hizmetin yapım aşamasına katkı sağlayan başta Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca olmak üzere, Kamu Hastaneleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Hilmi Ataseven’e, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Tekin’e, Kamu Hastaneleri genel Müdür Yardımcımız Dr. Hasan Arslan’a, Karaman Valimiz Mehmet Alparslan Işık’a, AK Parti Karaman İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan’a Milletvekillerimiz Dr. Recep Şeker’e, Av. Selman Oğuzhan Eser’e ve İl Sağlık Müdürümüz Dr. Adnan Kurşun’a katkı sağlayan tüm kamu kurum ve kuruluş çalışanlarımıza teşekkür ederiz

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com