M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK PARTİ KARAMAN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ OLARAK KAMUOYUNUN BİLGİSİNE SUNARIZ!


www.karamanajans.com isimli bir internet sitesi üzerinden yapılan ve AK Parti Belediye Meclis Üyeleri olarak bizlerin ve diğer belediye meclis üyelerinin onur, haysiyet ve şerefini hedef alan, tamamen hayal ürünü ve kurgu mahsulü olan iftira niteliğindeki, maksatlı, siyasi bir hedefe yönelik olduğu düşünülen yazıyı çok büyük bir hayret, dehşet ve üzüntüyle gözlemlemiş bulunmaktayız.

Bu denli büyük, adi, alçak ve iğrenç bir iftirayı hiçbir dayanak veya delili bulunmaksızın ortaya salıvermek sonra kenara çekilmek, böylesi bir metodla habercilik yapmak, insanları zan altında bırakmak, insanların onur, şeref ve haysiyetlerine kastetmek ne kadar üzücü bir durumdur.

Emir Musa Beydilli isimli şahısın facebook paylaşımlarında AK Parti kelimesi geçmez iken, aslında iddiaları ile bütün meclis üyelerini zan altında bırakmıştır. Ama www.karamanajans.com haber sitesi AK Partiyi hedef göstererek yönlendirme yapmış bulunmaktadır.

Öncelikle bu hususu Kamuoyunun bilgisine ve takdirlerine sunuyoruz.

Konu ile ilgili olarak AK Parti Belediye Meclis Üyeleri olarak bizlerde Karaman Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde suç duyurusunda bulunmuş bulunmaktayız. Belediye Meclisinin şeref ve onuruna karşı kasteden kişilere karşı gerekli tavrın gösterilmesi için diğer Meclis Parti Gruplarımızdan da aynı tavrı göstermelerini beklediğimizi ifade etmek isteriz .

Aldığı ceza mahkumiyetinden dolayı Yüksek Seçim Kurulu tarafından Meclis Üyeliği düşürülen ve bunu bir türlü kabullenemeyen, bu hırs ile özellikle AK Parti mensuplarına zarar verme amacı ile bu doğrultuda sürekli sosyal medya ve telefon üzerinden asılsız haberler, hakaret ve tehdit içerikli yazılar yazan bir kişi ile karşı karşıyayız.

Bu zamana kadar tehdit ve hakaretlerde bulunan bu şahsı muhatap almanın yanlış olacağı, ona tam da istediği şey olan tanınma fırsatını vereceğini düşünerek susmayı tercih ettik.

Halkımız onu da biliyor bizi de biliyor, ona inanan zaten onun gibidir dedik ve her türlü tehdit ve hakaretlerini görmemezlikten geldik...

Ancak bu kadar ileri gitmesi ve haddi aşması bardağı taşırdı...

Şeref, haysiyet ve itibarları ile toplumda tanınmış alnı ak bütün Meclis üyelerimizi zan altında bırakacak şekilde bu denli alçak ve iğrenç bir iftirada bulunan şahsa soruyoruz ;

Bütün meclis üyelerini zan altında bırakarak neyi amaçlıyorsun ?

Böylesi alçak bir iddian vardı da neden Meclis üyesi iken bunu söylemedin ?

Madem böylesi iğrenç bir iddian vardı da neden iddia yönelttiğin kişi ile aynı meclis sıralarında oturdun?

Neden Belediye Meclis Üyeliğin düşürüldükten sonra bu şekilde alçak ve menfur ithamlarla sahneye çıkıyorsun ?

Böylesi büyük bir cürmü biliyorsunda neden Adli Makamlara bu zamana kadar bildirmedin ?

Hani delilin, ispatın nerede ?

İddia yönelttiğin kişi kim ?

ve bu şahsa diyoruz ki ;

İddia eden iddiasını ispat ile mükelleftir , iddianı ispatla , eğer ispatlayamaz isen müfterisin ?


AK Parti Belediye Meclis Üyeleri
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com