M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ YUSUF ŞAHİNBAŞ BUĞDAY HASADINA KATILDI


İlimiz merkeze bağlı Sudurağı kasabası buğday hasadı yapan çiftçilerle bir araya gelen İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf ŞAHİNBAŞ, hasadın yapıldığı tarlalarda çiftçilerle bir süre sohbet etti. Biçerdövere binerek hububat hasadında biçerdöver operatörüne eşlik eden ŞAHİNBAŞ; Karaman’da mısır, şekerpancarı, ayçiçeği, elma gibi ürünlerle birlikte hububat üretiminin de önemli bir yere sahip olduğunu, buğday hasadının devam ettiği ilimizde hasatta oluşabilecek dane kayıplarının önlenebilmesi için İl Müdürlüğü teknik ekiplerinin biçerdöver kontrollerine aralıksız devam ettiğini belirtti.
Bu yıl kıraç alanlarda kuraklıktan dolayı verim düşüklüğü olsa da sulanan alanlarda buğday verimlerinin gayet güzel olduğunu ifade eden İl Müdürümüz Yusuf ŞAHİNBAŞ, hububat üreticilerimiz için bereketli ve kazançlı bir hasat dönemi temennisinde bulunarak, çalışanlara kolaylıklar diledi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com