M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN BELEDİYESPOR MAĞDUR EDİLMİŞTİR!KARAMAN BELEDİYESPOR’A YAPILAN HAKSIZLIĞI TBMM'DE DİLE GETİRDİ: “KARAMAN BELEDİYESPOR MAĞDUR EDİLMİŞTİR!”

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde; Bölgesel Amatör Lig’in tescili ile mağdur edilen Karaman Belediyespor’un da içinde bulunduğu birçok kulübün uğradığı haksızlığı Meclis gündemine taşıdı.

ÜÇÜNCÜ LİGE ÇIKMA İDDİASINDAYIZ
Türkiye Futbol Federasyonu’nun ikinci ve üçüncü ligler için play-off oynatma kararı alırken Bölgesel Amatör Liglerde ise mevcut puan durumuna göre sıralamaları tescil ettiğini dile getiren CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver; “Liderle arasında 3 puan fark bulunan Karaman Belediyespor kalan maçlarda puan farkını kapatıp üçüncü lige çıkma iddiasını son maça kadar taşıyabilecekken Federasyonun bu kararıyla mağdur edilmiştir.” dedi.

YA VAZGEÇİN YA İSTİFA EDİN!
Alınan bu kararın hakkaniyetsiz olduğuna vurgu yapan Ünver sözlerini şu şekilde tamamladı: “Federasyonun bu kararı, yaptığı transferlerle yıllar sonra üçüncü lige çıkmak için umut dolu bir sezon yaşayan Karaman Belediyespor ve profesyonel liglerde temsilcisi olmayan hemşehrilerim nezdinde büyük hayal kırıklığı yaratmıştır. Süper Lig'de kalan maçların tamamını, ikinci ve üçüncü ligde ise play-off oynatma kararı alan Federasyonun BAL Ligi'nin tesciline dair kararı büyük haksızlıktır. Federasyon, Karaman Belediyespor'un da içinde bulunduğu birçok kulübü mağdur eden bu kararından dönmeli ya da istifa etmelidir."

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com